211 | DŮM U MINUTY
PŘÍHODA Václav (1888 – 1944)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 20 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 61 x 64 cm, rámováno, datace – po 1920, signováno vlevo dole V. Příhoda.